środa, 30 grudnia 2015

Pierwsze urodziny bloga

Dzisiaj mój blog obchodzi swoje pierwsze urodziny. Dziękuję wam kochani, że jest was aż (ale imponująca i szczęśliwa liczba) 13. Nie jestem dumna z tego wyniku ale ja nie bloguję dla statystyk. Prowadzenie bloga spodobało mi się bardzo. Na początku nie brałam tego wszystkiego na poważnie i tylko sobie tak pisałam recenzje, nikt tego nie czytał... Ale tak jakoś od października zaczęłam zdobywać obserwatorów i zajęłam się tym blogiem tak bardziej. Tak naprawdę gdybym od początku przejęła się prowadzeniem tego bloga i też odwiedzała wasze blogi (bo tego nie robiłam) to był miała już ok. 60 obs. Tak sobie obliczyłam, ale pewnie by tak nie było. Mam nadzieję, ze tego dnia za rok, będę mogła się pochwalić większą liczbą czytelników. Ale lubię prowadzenie boga i sprawia mi to przyjemność i szczęśliwa trzynastka obserwatorów tego nie zmieni!

Pozdrawiam!

10 komentarzy:

 1. cóż, ale wiesz - ja mam niby ich ponad 100 ale ile osób naprawdę to czyta? :D najważniejsze to pisać dla siebie i czytać u innych :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Teraz się o tym przekonałam. Jak zaczynałam bloga to ne czytałam żadnego innego i przez to dopiero od października zaczęłam zdobywać czytelników. Zaczęło się to między innymi od ciebie :)

   Usuń
 2. Życzę dalszych sukcesów w blogowaniu! Mam nadzieję, że na tych urodzinach twój blog nie poprzestanie :)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję :) Rok prowadzenia bloga to naprawdę dobry wynik. Ja dokładam się tu jako 14 obserwator ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję pierwszego roku prowadzenia bloga i życzę dalszej wytrwałości ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje! Życzę wytrwałości i wielu kolejnych lat blogowania! :D Mój blog również obchodził w tym miesiącu pierwszą rocznicę, dlatego dziwię się, że dopiero teraz natrafiłam na Twoją stronę, ale już to nadrabiam i obserwuję ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też nie natrafiłam jeszcze na twoją stronę ale też już obserwuję!

   Usuń