Polityka prywatności

Korzystanie ze strony Zaczytana w Fantastyce jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawie ich poprawienia w razie potrzeby.
1. Zaczytana w Fantastyce to blog niekomercyjny – jest on prowadzony hobbystycznie.
2. Założyciel bloga Zaczytana w Fantastyce nie zbiera danych osobowych do newslettera.
3. Zaczytana w Fantastyce to blog działający na platformie Blogger, należącej do firmy Google. Polityka prywatności Google znajduje się tutaj: klik.
4. Blog korzysta z systemu komentarzy Blogger. Oznacza to, że są one wyświetlane na blogu, jednak za gromadzenie danych odpowiada Google. Założyciel bloga nie administruje danymi potrzebnymi do opublikowania komentarza.
5. Dane udostępniane w treści komentarza są podawane dobrowolnie.

Udział w konkursach lub book tourach organizowanych przez stronę Zaczytana w Fantastyce wiąże się z jednoznacznym dobrowolnym podaniem danych osobowych i oświadczeniem, że są one zgodne z prawdą. Dane podane w konkursie są wyłącznie przetwarzane w celach konkursowych, tzn. publiczne ogłoszenie zwycięzcy konkursu oraz późniejszego przesłania nagrody konkursowej. Szczegółowe informacje przedstawione są w regulaminach indywidualnych do danego konkursu.

Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej oraz informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych strony Zaczytana w Fantastyce oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

W razie wątpliwości proszę o kontakt: zaczytanawfantastyce@gmail.com

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia