czwartek, 29 grudnia 2016

Świąteczny Maraton Czytelniczy - Dzień 4Ufff, zdążyłam przed pólnocą :D Ale tak naprawdę to nawaliłam. Ale... od poczatku.

Wczoraj wieczorem pisałam wam, że nie skończyłam jeszcze Szklanego miecza i będę go kończyła przed snem. Niestety trochę się przeliczyłam :( Mało spałam, więc o 11 już po prostu odpłynęłam. Byłam taka wykończona, że nawet rąbnęłam się w matmie. Chodzi o to, że kiedy pisałam notkę byłam ok. 150 strony w Szklanym mieczu. Książka w ebooku ma ogólnie 350 stron. A mądra ja, stwierdziła, że mam jeszcze tylko 100 stron do końca, a nie 200. Więc wieczorem, kiedy już nie byłam w stanie czytać, bo usypiałam (nie dlatego, że książka była nudna, bo była genialna <3) stwierdziłam, że te nawet nie 100 stron, bo jeszcze jakieś 20 przeczytałam, skończę sobie rano, a potem zabiorę się za Dotyk Julii. Rano, już wyspana obudziłam się i gdy trzeźwo popatrzyłam na liczbę stron, dopiero do mnie dotarło, jaka byłam głupia. I przez to w ogóle mi się odechciało czytać. Dlatego zajęłam się czym innym, potem pojechałam na rehabilitację na kolano, a jak wróciłam do domu zaczęłam czytać do końca Szklany miecz i właśnie przed chwilą skończyłam. Niestety Dotyku Julii nie udało mi się przeczytać, ale na pewno zrobię to jutro. Mam nadzieję, że będzie się to szybko czytało i uda mi się również przeczytać Ja, potępioną (chociaż wątpię :/) bo mimo wszystko chciałabym zakończyć ten maraton sukcesem. Ale nawet jak zaliczę 4/5 to będę zadowolona.
Jeszcze słówko o Szklanym mieczu - jest po prostu genialny. O wiele lepszy od pierwszej części, końcówka mnie po prostu... zamurowała.


10 komentarzy:

 1. No jest lepszy :D Warsztat się jej wyraźnie poprawił, choć tego świata w pełni uratować się nie dało pod względem logicznym. Ale no ja się czepiam i wymagam, cóż poradzić.
  drewniany-most.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie czytałam nawet pierwszej części ;/ może powinnam...

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdarza się :D Czasem też moja matma zawodzi w liczeniu stron i okazuje się, że jest ich więcej ;D dlaczego nigdy mniej nie wychodzi to ja nie wiem xD
  A Dotyk Julii jak dla mnie masakra więc czekam na twoją opinię :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niby dodawanie i odejmowanie, a jednak trudne xD
   Dotyk mnie na razie nie zachwyca, przeczytałam chyba z kilka pierwszych rozdziałów.

   Usuń
 4. Powodzenia w kolejnych dniach! ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, chociaż maraton się już skończył :)

   Usuń
 5. Chcę już Szklany miecz w łapki no! :P

  OdpowiedzUsuń