piątek, 23 września 2016

KLUCZ Book Tag

Hej! Przepraszam za moją nieobecność na waszych blogach ale po prostu nie mam czasu na nic. Ani na czytanie,  ani na bloga, ani na wasze blogi. Mam nadzieję że to się niedługo zmieni. Na razie polegam na postach napisanych jeszcze w wakacje ale podejrzewam, że już niedługo się skończą... Nie będę już tłumaczyć się nową szkołą itp., ale mam nadzieję, że wybaczycie. A teraz zapraszam na tag!

Pamiętacie szkolną zabawę Klucz? Tak? To fajnie. Nie? To wam wytłumaczę. Chodziło o to, że wybierało się 5 imion chłopców i 5 imion dziewczynek z klasy i losowało się kto kogo kocha (K), lubi (L), uwielbia (U), całuje (C) lub zdradza (Z). Tak, wiem, że to głupia zabawa, ale w formie tagu książkowego może sie okazać naprawdę fajna. Kiedyś, dawno temu widziałam na jakimś blogu ten tag, ale nie pamiętam gdzie, więc nie podam wam linka, ale chciałam tylko zaznaczyć, że nie wymyśliłam tego sama, żebyście nie mieli jakiś pretensji.

 Nie chciałam, żeby powtarzały się pary z książek, więc każda osoba jest z innej. Ale miałam trochę kłopot z tym kogo wybrać - chłopaka czy dziewczynę z danej książki (np. Clary czy Jace'a) dlatego zrobiłam losowanie.  A kogo wybrałam?

Pomyliłam sie i wpisałam Hala w rzędzie dziewczyna, a Lydię wrzędzie chłopaków, ale nie zwracajcie uwagi.
A tutaj macie już wyniki losowania:

I wtedy zorientowałam się, że mam 6 imion zamiast 5 :D Dlatego zrobiłam kolejne losowanie i po prostu wywaliłam dwie osoby, a byli to Dimitri i Tris. A zatem przedstawia się to wszystko jednak w ten sposób:


A zatem rozpoczynamy. (Dla tych co nie wiedzą) Wylicza się na podstawie numerków (chłopaki - 8, więc Deamon, Cery, Beleth, Hal, Jace, Deamon, Cery, Beleth) itd. 

Beleth zdradza Meghan 
O, nie dziwię się, że Beleth ją zdradza. Przecież on każdą by zdradził (z Wiktorią, heh). Zresztą ktoś taki jak Meghan nie sprawdziłby się z Belethem. Ona nie miała za grosz humoru!

  Jace lubi Alyss
O nie! Z Jace'em to liczyłam na jakiś krwawy romans, a tu co? Lubi! No bez przesady. Mogłobby być chociaż kocha. Chociaż! No ale... Wyszło jak wyszło. Jace z Alyss? Nie to by nie wyszło... Nawet nie wiem czy by ją polubił. Chociaż może, ale na pewno nic więcej.

Cery kocha Annabeth 
To mogłoby się nawet sprawdzić. Moim zdaniem nawet do siebie pasują, ale bez przesady.

Hal całuje Gwendolyn
Nie, nie i jeszcze raz nie! Gwen to zupełnie nie jest dobra dziewczyna dla Hala! Co prawda czytałam tylko pierwszy tom i nie poznałam jej bardzo dobrze, ale na tyle co przeczytałam to stwierdzam, że zupełnie do siebie nie pasują. A do tego Hal by jej raczej nie pocałował...

Deamon uwielbia Americę
O kurczę! Ciekawe jak Ami zachowałaby się w obecności Deamona. Interesujące... Pewnie by się mocno wkurzyła i zaczęła na niego wrzeszczeć. Skoro mogła na księcia nawrzeszczeć, to z nim też by dała radę. Myślę, że nawet mogłoby im się udać, ale nie gwarantuję, że bez większych kłótni, a raczej zapewńiam, że będą :) 

I to by było na koniec! Nominuję wszystkich, którym spodobał się ten tag i chcieliby go zrobić u siebie.          

5 komentarzy:

 1. Super pomysł na Tag :D Zdecydowanie zgadzam się, że Hal i Gwendolyn to nie byłaby dobra para.

  Pozdrawiam, Alice
  z https://ourbooksourlive.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam wielu postaci więc nie mogę się zbytnio wypowiedzieć :/ Ale pomysł bardzo ciekawy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hm, czyżbyś mówiła o tym: http://biblioteczkaciekawychksiazek.blogspot.com/2015/09/klucz-tag-by-kittyailla-czyli-powrot-do.html :D
  Ty znam prawie każdego, więc
  1. Beleth oczywiście, że zdradziłby każdą, poza Wiki :D
  2. Hm, ja wątpię, aby to Alyss polubiła jego
  3. Cery i Annabeth... Nie, ja tego zupełnie nie widzę
  4. Rzygać mi się chcę.... :D Mój Hal, nie, tak być nie może! On musiałby być pijany :D
  5. Nie znam, Ami... Więc tu akurat ciężko się wypowiedzieć :D
  Cieszę się, że zrobiłaś TAG :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Hahaha, Ami i Daemon, haha xDDDD Na pierwszy rzut oka bardzo mnie to rozbawiło, ale w sumie, jak to sobie przemyślałam, to mogliby stworzyć całkiem fajną parę :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale super :D Znaczy, musiałam przeczytać ze trzy razy żeby ogarnąć zasady, ale cii XD
  No Bleht - co tu dużo mówić XD Idealnie dopasowane, on jakoś przyciąga to wszystko, c'nie? XD
  Jace... przy nim nawet "lubi" może wiele oznaczać XD Jeśli chodzi o Alyss to kojarzy mi się z taką przyzwoitką - więc Jace nie ma co za dużo liczyć XDXD
  Ann, nawet ja jej nie lubię - więc współczuję chłopakowi tej nieszczęsnej miłości!
  Deamon i Mer XD ludzie kisne XD
  Ona okrzyczała księcia - dlaczego nie kosmitę?
  On ma cięty język!
  Chciałabym zobaczyć ich rozmowę XDDD

  XOXO :**

  OdpowiedzUsuń