piątek, 9 października 2015

Przemyślenia

Zastanawiam się czy nie zawieścić tego bloga. Strasznie się napracowuje przy recenzjach, spędzam nad tym dużo czasu i wydaje mi się, że nikt tego nie czyta. Wiem o jednej osobie, która komentuje każdą recenzję. Ale nikt więcej? Czy naprawdę nikt więcej tego nie czyta? Teraz apeluję: Jeżeli czytasz mojego bloga, ale nie komentujesz recenzji to proszę KOMENTUJ to daje mi satysfakcję do tego żeby dalej dla was pisać. Także jeżeli nie chcecie abym usuwała tego bloga, a raczej zawieszała, bo pod żadnym pozorem nie zamierzam go usuwać, to napisz komentarz i pisz je dalej, reklamuj mojego bloga na swoim blogu, wśród kolegów, koleżanek... BARDZO WAS O TO PROSZĘ!!! 

3 komentarze:

 1. Ja osobiście lubię czytać Twoje recenzje :) Z każdą kolejną rozwijasz się. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Domyślam się, że lubisz ponieważ komentujesz recenzje co mnie bardzo cieszy. To raczej było do takich ludzi (jeżeli w ogóle są, chociaż wątpię) którzy czytają a nie komentują. Pisanie recenzji jest też dla mnie tak owm ćwiczeniem siebie, przez co staję się coraz lepsza w pisaniu, nie tylko recenzji ale też i innych form wypowiedzi ponieważ pisząc recenzje ćwiczę też elokwencję oraz interpunkcję i ortografię. Prosiłabym rzebyś powiedziała komuś, kto lubi taki gatunek książek jak my, o moim blogu. Chciałabym zdobywać więcej czytelników ale jest to bardzo trudne. Reklamuje mojego bloga na wielu innych blogach ale jakoś czytelników nie przybywa. Nie wiem jakby to zrobić. Może masz dla mnie jakieś rady? Bo wiem że ty na swoim blogu masz wielu czytelników.

   Usuń
  2. Jeżeli chodzi o zdobywanie czytelników, to osobiście postawiłam na czytanie i komentowanie blogów. Co prawda nie każdy autor odwiedzał mnie w zamian, ale tym sposobem zyskałam stałych czytelników, którzy są ze mną nawet ponad trzy lata (biorąc pod uwagę, jak rzadko dodaję rozdziały, dziwi mnie, że niektórzy wytrzymali ze mną tak długo). Zresztą na początku też miałam niewielu komentatorów.
   Według mnie najważniejsze w Twoich recenzjach jest to, że sama się rozwijasz. Motywujesz się i doskonalisz. Mi satysfakcje sprawia przede wszystkim fakt, że rozwijam swoje zdolności. Pozdrawiam!

   Usuń